O firmie o INNEX - FUNEM - MAKUSA

Firma INNEX istnieje od 1998 roku. Nasza firma posiada szeroki zakres oferty, począwszy od bogatej oferty systemów zabezpieczeń, telewizji przemysłowej, poprzez projektowanie i wdrażanie systemów informatycznych oraz specjalistyczne oprogramowania, aż po usługi serwisowe i obsługę firm i osób prywatnych w zakresie szeroko rozumianej informatyki.

Każdy klient jest traktowany indywidualnie, dlatego nasi przedstawiciele profesjonalnie i fachowo udzielają informacji, a także realizują zlecone im prace, zwracając szczególną uwagę na sugestie i propozycje Klienta oraz zgodnie z dostarczoną dokumentacją i aktualnie panującymi przepisami.
Kierujemy się dewizą, że dobro i bezpieczeństwo klienta i powierzonego nam obiektu jest stawiane na pierwszym miejscu.

Dlatego też możemy poszczycić się profesjonalnie wykształconą kadrą pracowniczą posiadającą szereg specjalistycznych certyfikatów, potwierdzających szeroki zakres wiedzy oraz umiejętności. Nasza firma jest przedsiębiorstwem działającym od kilku lat na polskim rynku i z każdym rokiem zdobywa nowe doświadczenia, poparte zadowoleniem naszych klientów.

W ciągu całej działalności firma INNEX rozwinęła zakres wiedzy dotyczącej systemu zabezpieczeń oraz telewizji przemysłowej, co przyniosło firmie uznanie klientów. Niemniej jednak firma INNEX nie odstąpiła od zakresu usług informatycznych, w których także się specjalizuje i w dalszym stopniu pogłębia swoją widzę oraz kształci pracowników w tymże kierunku. Dobra obsługa firm oraz indywidualne podejście do każdego klienta spowodowało, że zostaliśmy obdarzeni zaufaniem wielu znanych i szanowanych firm.

 
 

Certyfikaty

Dziękujemy za wspólne 20 lat!

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie

Tytuł operacji: Wprowadzenie na rynek LGD Dobra Widawa, kompleksowej usługi tworzenia, modernizacji oraz rozbudowy sieci miedzianych oraz światłowodowych.
Opis operacji: Celem operacji jest rozwinięcie działalności przedsiębiorstwa i poszerzenie oferty o nowe usługi. Efektem realizacji operacji będzie poszerzenie oferty o nowe, kompleksowe usługi przy użyciu minikoparki, podestu nożycowego, analizatora okablowania, spawarki światłowodowej oraz transport tych elementów w miejsce świadczenia danej usługi za pomocą samochodu z homologacją ciężarową.

Współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER poddziałanie „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Wartość uzyskanego dofinansowania UE: 290.550,00 PLN